אדיר כף Martingale ניילון הכשרה צווארון. המאמן שלנו אישר החלקה מוגבלות צווארון. שינוי קל צווארון מבוקר כוח לאימון אופטימלי.. רעיוני תפרים לשמור על הכלב שלך בטוח!
  • חדש

אדיר כף Martingale ניילון הכשרה צווארון. המאמן שלנו אישר החלקה מוגבלות צווארון. שינוי קל צווארון מבוקר כוח לאימון אופטימלי..

ILS 20.98

כמות
בטופס נגיש להזמנה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

עמיד ביותר : עשינו את הקולר שלך התגוששות גור.אדיר כף יודע כלבים, אז תכננו את זה האחרון עם משקל כבד, מזג אוויר-הוכחה ניילון וחזק רעיוני תפרים.שני קולרים אחד : אתה צריך רק אחד צווארון עכשיו.אנחנו עיצבנו את זה martingale בסגנון קולר עם שני D-טבעות אשר מאפשרים לך לעבור אימונים קולר רגיל (לא בטוח) צווארון בקלות.את האופציה הבטוחה יותר : סגיב כפה שינוי martingale קולר בטוח אך יעיל, בזמן בשימוש במצב אימון.זה תחת מהדק מתח אבל רק מספיק כדי לתת לי עדין הכשרה הסימן.מומלץ על ידי מאמנים : בניגוד מסורתי קולרים כי שימוש לא מבוקר בכוח האדיר כף martingale בסגנון קולר מאפשר לך בעדינות לשלוט על הכלב על רצועה.נולד בארה "ב : אדיר כף הרגל היא בבעלות משפחה ההפעלה העסקית של רוצ' סטר, ניו יורק.אנחנו גאים כלבים בעלי איכות בנייה הכלב מוצרים המאפשרים שלך pup לעשות יותר דברים ביחד.