כדור חוט Winder, גדול 500 גרם/17.63 גרם ג ' מבו מתכת צמר/צמר/חוט/חוט שידרה הכדור Winder, ABS בסיס+ ציוד מתכת, Needlecraft גבוה חוט סוויפט מתפתל (עם חוט מדריך)
  • חדש

כדור חוט Winder, גדול 500 גרם/17.63 גרם ג ' מבו מתכת צמר/צמר/חוט/חוט שידרה הכדור Winder, ABS בסיס+ ציוד מתכת, Needlecraft

ILS 37.80

כמות
בטופס נגיש להזמנה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ביצועים טובים יותר גמיש רך חזק רעש נמוך אולטרה הכבדות ברזל יצוק בסיס יציב הילוכים 500 גרם.שלנו כדור חוט winder עם משקל קל, אתה יכול להשתמש או להסיר אותו בקלות וללא מאמץ.רעש נמוך הכדור winder יש רעש קטן, לא צריך לדאוג, על גרימת כל הפרעה משפחות השכן.חסון עם ידית ממתכת ועל השולחן מלחציים.קל לשימוש-המופעלת על יד קל עם צבת-על בסיס; הצמח המטפס יכול להיות מהודק על גבי השולחן עד 3 ס " מ עובי; אתה יכול ליצור כדור אחד של חוט בקלות רק על ידי מסובב את הארכובה ; כדור צמר winder הוא קל להתקנה על דלפק או שולחן.כל כלי כלול-רק צריך מפתח ברגים.השתמש intoduction תיקנו את מוט תיל על מתפתל מכונה עם בולט. 2. קו כובע רכוב על מתפתל מכונה, נגד כיוון השעון, סיבוב הכידון נעילה. 3. מתפתל מכונה המותקנת על פלטפורמה (או על הספסל). 4. בשילוב עם המטריות צמר יכול להיות ידני, מתפתל.קיבולת גדולה 500 גרם = 17.63 גרם; 2 בחירה-יש שני סוגים של מוצר זה.אחד בלי חוט מדריך, המופעלת על יד; והשני הוא עם חוט מדריך בבקשה לשים לב איזה סוג בעת ביצוע הזמנה.גדול כדור חוט Winder, ג ' מבו מתכת סיבים/צמר/חוט הכדור Winder Description : 【להשתמש מבוא】 1.תיקנתי את מוט תיל על מתפתל מכונה עם בולט. 2. קו כובע רכוב על מתפתל מכונה, נגד כיוון השעון, סיבוב הכידון נעילה. 3. מתפתל מכונה המותקנת על פלטפורמה (או על הספסל). 4. בשילוב עם המטריות צמר יכול להיות ידני, מתפתל.【תכונות】 גמיש רך חזק רעש נמוך אולטרה הכבדות ברזל יצוק בסיס יציב הילוכים 500 גרם.【חומר באיכות גבוהה】 ABS בסיס, ציוד מתכת. 500 גרם קיבולת.【2 סוג】 ישנם שני סוגים של מוצר זה.אחד בלי חוט מדריך, המופעלת על יד; והשני הוא עם חוט מדריך בבקשה לשים לב איזה סוג בעת ביצוע הזמנה.【שירות טוב】 המפרט שמוצג בתמונה.אם יש לך כל שאלה, אתה יכול ליצור איתנו קשר בכל עת, אנחנו נשיב לך בהקדם האפשרי.【קל】 המופעלת על יד קל עם צבת-על בסיס הצמח המטפס יכול להיות מהודק על גבי השולחן עד 3 ס " מ עבה אתה יכול ליצור כדור אחד של חוט בקלות רק על ידי מסובב את הארכובה כדור צמר winder הוא קל להתקנה על דלפק או שולחן.כל כלי כלול-רק צריך מפתח ברגים.