01 02 015 דיוקן העדשה חסון רך מטושטש השפעה 56mm F1.4 עדשות פוג ' י המצלמה FX הר המצלמה
  • חדש

01 02 015 דיוקן העדשה חסון רך מטושטש השפעה 56mm F1.4 עדשות פוג ' י המצלמה FX הר המצלמה

ILS 694.78

כמות
בטופס נגיש להזמנה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

רחב תחולה : דיוקן העדשה תוכננה במיוחד עבור פוג ' י X הר.לעדשה באורך שווה ערך ל 85 / 3.5 והוא מתאים למגוון רחב של תרחישי יישום כולל פורטרטים, נוף, עיצוב פנים, מבנים, סצנות לילה, וכו'.ביצועים גבוהים : F1.4 צמצם גדול, גבוה, חדות מצוינת, רזולוציה, אתה יכול לצלם באיכות גבוהה עובד גם ב-פנימי או סביבות אור נמוכות.קפדנית בסטנדרטים עיצוב : את AF56/1.4 עדשה מאמצת קפדנית בסטנדרטים עיצוב, המשלב רזולוציה גבוהה ורך מטושטש השפעה, אשר יכול לענות על צלם דורש דרישות איכות התמונה.כל מתכת העדשה מבנה גוף : את חסון ועמיד כל מתכת העדשה מבנה גוף מבטיחה את הרכבה, דיוק ועמידות של העדשה, הצמצם התאמת מרגיש טוב.מצויד עם מנוע סרוו : שימוש עבור מנוע, שקט ורגיש פוקוס אוטומטי, מהיר ומדויק ריכוז, עוצמה ירי ניסיון, תמיכה עין מבוקר להתמקד, בקלות לזהות ולעקוב אחר הנושא.תכונה : 1. דיוקן העדשה תוכננה במיוחד עבור פוג ' י X הר.לעדשה באורך שווה ערך ל 85 מ מ והוא מתאים למגוון רחב של תרחישי יישום כולל פורטרטים, נוף, עיצוב פנים, מבנים, סצנות לילה, וכו'.2. את AF56/1.4 עדשה מאמצת קפדנית בסטנדרטים עיצוב, המשלב רזולוציה גבוהה ורך מטושטש השפעה, אשר יכול לענות על צלם דורש דרישות איכות התמונה.3. באמצעות מנוע, שקט ורגיש פוקוס אוטומטי, מהיר ומדויק ריכוז, עוצמה ירי ניסיון, תמיכה עין‑מבוקר להתמקד, בקלות לזהות ולעקוב אחר הנושא.4. את חסון ועמיד כל מתכת העדשה מבנה גוף מבטיחה את הרכבה, דיוק ועמידות של העדשה, הצמצם התאמת מרגיש טוב.5. F1.4 צמצם גדול, גבוה, חדות מצוינת, רזולוציה, אתה יכול לצלם באיכות גבוהה עובד גם ב-פנימי או נמוכה סביבות אור.מפרט : סוג פריט : מצלמה Lens Material : סגסוגת + אופטי זכוכית צבע : כפי שמוצגים בתמונות משקל : Approx. 567g/20oz Model : 56 מ " מ F1.4 (X-mount)הר : עבור FX mount Focal אורך : 56 mm Aperture : F1.4-16 Blade : 9pcs Perspective : 28°טווח פוקוס : 0.6 מ ' ~∞מצב מיקוד : מיקוד אוטומטי, ידני focus Focal מנוע : עבור STM+ מדריך בורג type Maximum ההגדלה : 0.1 XFilter גודל : Φ52mm/2in How שימוש : 1. הגדר את המצלמה lensless לשחרר מצב, אחרת המצלמה לא יהיה מסוגל לקחת pictures2. ליישר את העדשה הר זיהוי לנקודת המפגש עם המטוס הר זיהוי הנקודה, ולסובב בכיוון השעון, כאשר אתה שומע "קליק" נשמע, זה אומר העדשה כבר installed3. אם אתה צריך כדי להסיר את העדשה מהמצלמה, לחץ על גוף העדשה הסרת כפתור, ואז לסובב את העדשה נגד כיוון השעון כדי לקחת את זה out Package הרשימה : 1 x Lens1 x אחסון Bag1 x ידנית.

Item Type:
Camera Lens
Material:
Alloy + optical glass
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 567g/20oz
Model:
56 mm F1.4 for (for X-mount)
Mount:
for FX mount
Focal length:
56 mm
Aperture:
 F1.4-16
Blade:
9pcs
Perspective:
28°
Focusing range:
0.6m~∞
Focus mode:
auto focus, manual focus
Focal motor:
for STM+ guide screw type
Maximum magnification:
0.1X
Filter size:
Φ52mm/2in
How to use:
1. Set the camera to the lensless release mode, otherwise the camera will not be able to take pictures :
2. Align the lens mount identification point with the fuselage mount identification point, and rotate clockwise when you hear a click sound, it means the lens has been installed :
3. If you need to remove the lens from the camera, press the body lens removal button, and then rotate the lens counterclockwise to take it out :
Package List:
1 x Lens1 x Storage Bag :
1 x Manual :