המעבדה ערכים BadgeGuru שנקבעו על ידי שבט RN - 4 אבות תג התייחסות כרטיסי כולל מעבדה ערכים, סדר לצייר, דם ורידי, וכו'. (מעבדות)
  • חדש

המעבדה ערכים BadgeGuru שנקבעו על ידי שבט RN - 4 אבות תג התייחסות כרטיסי כולל מעבדה ערכים, סדר לצייר, דם ורידי, וכו'. (מעבדות)

ILS 22.48

כמות
בטופס נגיש להזמנה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ מיועד לאחיות, על ידי אחיות - לא קטן הדפסה, אין שטח מבוזבז, סט זה הוא ארוז עם מידע חיוני אחיות צריך. ✅ תלמיד סיעוד? - אל תיתפסו לא מוכנים בזמן מתיחות קליניים!אלה הם הכלי המושלם כאשר אתה צריך קצת שליף על המקום. ✅ מנוסה אחות? - שינוי התמחויות או צף יחידות שונות יכול להיות חרדה בתדר.יש את כל המידע החשוב שאתה צריך מחובר ישירות את התג שלך. ✅ מעבדות קבוצה ספציפית - מעבדה ספציפיות סט הכולל מבוגר נורמלי מעבדה ערכי ספירת דם עם דיפרנציאל, כימיה 7, LFT של קרישה מחקרים, סמים טיפולית רמות, הסדר של המעבדה לצייר, גזים בדם פרשנות, ואת הדם של התורם / מטופל תרשים. ✅ אחריות לכל החיים - בדיוק כמו כל שבט RN מוצרים, כרטיסים אלה באים עם שלנו, בלי שאלות, אחריות לכל החיים.תקן התג בגודל גודל כרטיס (3 ⅜ " x 2⅛).מודפס על בהזמנה אישית, סופר עמיד PVC עמיד למים.ו מדהימים מעט משאבים מושלם עבור פרמדיקים וחובשים מדי!גורם נהדרת החג, יום ההולדת, או מתנת סיום הלימודים!.4. כרטיס מעבדה ספציפית סט הכולל מבוגר נורמלי מעבדה ערכי ספירת דם עם דיפרנציאל, כימיה 7, LFT של קרישה מחקרים, סמים טיפולית רמות, הסדר של המעבדה לצייר, גזים בדם פרשנות, ואת הדם של התורם / מטופל תרשים.